KONTAKT      FAQ      ZWROTY    

Przestrzeń

Naszą inspiracją jest Paryż, który jako jedno z niewielu miejsc na świecie potrafi godzić duszę artysty i dynamikę wielkiej metropolii. Słynne delikatne uliczki kontrastują z majestatycznymi kamienicami, a gra światła oraz piękno natury współgra z bijącym sercem miasta wytyczającym rytm życia jego mieszkańców. Początkowo wpędza w poczucie winy, bo pozwala obcować ze wszechobecną sztuką nie oczekując niczego w zamian. Kompleksy jednak szybko znikają, gdy zdamy sobie sprawę, że mamy szansę stać się częścią tego wspaniałego projektu. Wyrazistym elementem wspólnej przestrzeni.

Przewodnik

My znaleźliśmy go w osobie Vincenta Van Gogh’a, który wiedział jak okiełznać Paryż. Każde pociągniecie jego pędzla oddawało estetykę chwili i grację wszechobecnego ruchu. Żył po to, by pokazać światu pamiętnik w postaci jedynych w swoim rodzaju obrazów poznawanych zmysłami, a malowanych uczuciami. Jego sztuka pomaga nam zrozumieć świat.

Szczegóły 

Wzorując się na Mistrzu postanowiliśmy w naszych produktach skupić się na detalach. Wiemy, że stanowią one fundament celu, który wraz z naszymi klientami chcemy osiągnąć. Każdy człowiek jest indywidualnością, ale łączy nas świat, w którym żyjemy. Wszyscy mieszkańcy Paryża świadczą o jego pięknie tak jak i my na co dzień o przestrzeni dookoła nas.

 

Świat, w którym żyjemy jest jedynym możliwym – Wspólnie czyńmy go piękniejszym!”

 

Oscar Lipiński

Twórca marki Vincent Roset

O NAS

Pasja

Twórca projektu Oscar Lipinsky od zawsze związany był ze środowiskiem kultury i sztuki, co pozwalało mu na wyrabianie sobie zmysłu estetycznego i poszukiwanie własnego stylu. Stanął u drzwi świata mody podczas rozwijania swojej pasji jaką jest DJing i dzięki temu wielokrotnie miał możliwość konfrontowania swojej energii i  pomysłów z aktualnym rynkiem. Kocha wielkie aglomeracje, ale jest też aktywnym propagatorem piękna natury i to właśnie połączenie tych na pozór różnych światów ma stanowić sedno marki Vincent Roset.

 

Rodzina i Doświadczenie

Marka Vincent Roset jest tworzona przez rodzinną firmę będącą na europejskim rynku od ponad ćwierć wieku. Oscar od najmłodszych lat uczestniczył w tworzeniu wyrobów skórzanych. Znał pracę u podstaw i wiedział jak ważna jest kooperacja wszystkich elementów, aby rezultat był sukcesem. 

 

„Piękno może powstać tylko wtedy, gdy kreatywna głowa współgra z pracowitymi dłońmi”

 

 

Oscar Lipiński

Twórca marki Vincent Roset

O NAS

Jakość

Dzięki wieloletniej działalności w segmencie wyrobów skórzanych mamy dostęp to topowych europejskich garbarni. Osobiście, przed dokonaniem zamówienia, badamy każdą partię tak, aby miała ona odpowiednie walory: wytrzymałości, dotyku oraz zapachu.

Dystrybucja

Chcemy, aby nasze zaangażowanie zostało przez Państwa docenione. Stworzyliśmy skrócony model dystrybucji, dzięki któremu podczas dokonywania zamówienia kontaktują się Państwo bezpośrednio z nami. Bardzo zależy nam na bliskiej relacji z naszymi klientami, ponieważ tylko tak możemy uzyskiwać rzetelną informację rynkową, która będzie pochodziła z Państwa opinii. To dla nas niezmiernie ważne, by produkty, które tworzymy w pełni zadowalały naszych konsumentów - współtwórców piękniejszego świata.

Cena

Teraz moglibyśmy już zakończyć nasz opis, jednak w trosce o to, by skórzane wyroby marki premium mogły znaleźć się w jak największej ilości domów zadbaliśmy, aby skrócony model dystrybucji powodował brak jakichkolwiek pośredników. Dzięki temu zabiegowi możemy zapobiec sztucznie naliczanym marżom i dostarczać Państwu nasze produkty w przystępnych cenach.

0